لیست سیاه یا Black list به شماره هایی گفته می شود که از طرف کاربرانشان برای دریافت تبلیغات پیامکی مسدود شده اند، اما کسب و کار امروز و دنیای بازاریابی و برندسازی مجازی و دیجیتال گاه گاهی ایجاب می کند تا ارسال های تبلیغاتی ویژه و خاص برای این دسته از کاربران نیز ارسال گردد.

تا امروز این نوع ارسال فقط در صورتی امکان پذیر بوده که شماره مورد نظر سامانه پیامکی خدماتی می شد ولی ما هم اکنون این امکان را بدون نیاز به خط خدماتی و بدون اعمال محدودیت در ارسال برای شما فراهم آورده ایم. از آنجاییکه هزینه این نوع تبلیغ بالا می باشد، فکر برتر ایرسا برآن شده طی جشنواره مهرماه خود تخفیف قابل ملاحظه ای را برای کلیه ارسال ها و به ویژه لیست سیاه اعمال نماید. 

قابل توجه شما کاربران گرامی باشد که این تعرفه فقط مهر ماه 96 اعمال می شود و ارسال های قبل و بعد از این زمان به تعرفه عادی محاسبه می شوند.

تعرفه جشنواره ارسال پیامک (مهرماه 96)
اپراتور قیمت/ تومان هزینه ارسال به بلک لیست (ویژه مهر ماه)/ تومان
1000 11 14
2000 11 *** به مبالغ فوق 9درصد مالیات ارزش افزوده، و 1تومان صندوق خزانه کشور اضافه می گردد.
3000 11
50001 10.5
* این تعرفه ویژه مهرماه 96 می باشد و ارسال قبل و بعد از این تاریخ بر اساس تعرفه عادی محاسبه خواهد شد.

 

 

 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.