کاربرد پنل پیامک برای سالن های آرایشی
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
1512 بازدید

کاربرد پنل پیامک برای سالن های آرایشی

اگر شما صاحب یک سالن آرایشی هستید برای اینکه مشتریان را به آرایشگاه خود بکشانید و آنها را برای آمدن دوباره ترغیب کنید این مقاله را مطالعه کنید. شما به عنوان صاحب یک سالن آرایشی باید نگاه مشتریان را به سمت سالن خود جذب کنید که بهترین روش استفاده از پنل پیامکی می باشد. مثلا اگر تازه سالن خود را افتتاح کرده اید یا آدرس خود را تغییر داده اید این موضوع را از طریق پیامک با ارائه یک پیشنهاد یا تخفیف ویژه اطلاع رسانی کنید. همچنین برای منطقه ای که هستید میتوانید ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی داشته باشید. حتما برای شما اتفاق افتاده که از دست مشتریان حواس پرت خود شاکی باشید که چرا در زمانی که به آنها نوبت داده شده در سالن حضور ندارند. میتوانید با استفاده از ارسال پیامک نوبت آنها را یادآوری کنید و امکان کنسل کردن را به آنها بدهید. با استفاده از پنل پیامک کارفرما میتواند لیست نوبت ها و ساعاتی که نوبت داده در هر زمینه ای را برای پرسنل موردنظر بفرستد که از آن آگاهی داشته باشد. همچنین از مسابقه و نظرسنجی میتوانید استفاده کنید که رابطه شما با مشتری را عمیق تر میکند. و یا خبرنامه پیامکی داشته باشید که در روزهای مشخص مطالب آموزشی مربوط به زیبایی را برای مشتریان خود ارسال کنید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.