کاربردهای پنل پیامک برای کافی شاپ و رستوران ها
پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
1185 بازدید

کاربردهای پنل پیامک برای کافی شاپ و رستوران ها

اگر شما صاحب یک کافه یا رستوران هستید اول از همه باید برای کافی شاپ و رستوران خود یک ویژ گی منحصر به فرد در نظر بگیرید که باعث تمایز بین شما و دیگر کافه ها و رستوران ها باشد. در بازاریابی پیامکی بایدشما تبلیغات را با مشتریان فعلی خود شروع کرده و کم کم آن را گسترش دهید. در نتیجه هدف ارسال پیامک ها فقط کسانی است که به کافه یا رستوران شما علاقه مند هستند. این باعث میشود که پیامک های شما با سایر پیامک های تبلیغاتی دیگر برای شخص متفاوت باشد و به محتوای آنها دقت کنند. حتی آن پیامک ها را برای دوستان خود نیز ارسال کنند و مشتریان شما بیشتر شوند. اکثر مشتریان کافی شاپ ها قشر جوان و نوجوان هستند و آنها همیشه پیام های خود را چک میکنند .شما میتوانید با انتخاب متون دوستانه از طریق پیامک ارتباط صمیمی را با آنها ایجاد کنید.

ارسال پیامک با اجازه خود مشتری باشد.

شما برای مشتریان خود با رضایت خودشان پیامک ارسال میکنید. برای این کار میتوانید هنگام ارائه فاکتور از مشتری بخواهید شماره موبایل خود را بدهد تا برای او پیامک ارسال شود . حتما موضوع پیامک های ارسالی را برای آنها توضیح دهید. راه های مختلف استفاده از پنل پیامک برای کافی شاپ ها و رستوران ها چیست!!!

مطلع کردن مشتریان از جدید ترین اخبار و رویدادهای کافه و رستوران

اگر نوشیدنی یا غذای جدیدی به منوی شما اضافه شده است حتما مشتریان خود را از آن مطلع کنید و از آنها دعوت کنید که به کافه شما بیایند و آن را امتحان کنند.

با ارائه یک تخفیف و یا پیشنهادخوب صندلی های خالی کافه و رستوران خود را پر کنید.

برای روزها یا ساعت های خاصی میتوانید برای مشتریان خود پیشنهادهای ویژه ای را در نظر بگیرید. برای مثال جمعه ها در کنار صبحانه خود یک نوشیدنی رایگان بگیرید.

ارسال پیامک جهت افتتاحیه شعبه جدید یا تغییر آدرس

حتما مشتریان خودرا از تغییر آدرس یا تعطیلی کافه و رستوران خود باخبر کنید و یا جهت افتتاحیه شعبه جدیدی حتما آنها را دعوت کنید.

ارسال تبریکات

روز تولد از مهمترین روزهای هر فردی است . شما میتوانید با ارسال پیامک تبریک تولد مشتری خود را خوشحال کرده و باعث رضایت بیشترآنان شوید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.