کاربردهای پنل پیامک برای کارواش ها
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
1499 بازدید

کاربردهای پنل پیامک برای کارواش ها

کارواش ها برای افزایش درآمد خود به جای پخش تراکت میتوانند از بازاریابی پیامکی استفاده کننند. اگر کارواش دارید یا در حال راه اندازی یک کارواش هستید در این مقاله به شما میگوییم که با استفاده از یک سامانه پیامک چگونه میتوانید کارواش خود را معرفی کنید و مشتریان ودرآمد بالایی داشته باشید. - کارواش ها میتوانند پیشنهاد ها و تخفیف های مدت داری را در قالب پیامک برای مشتریان خود ارسال کنند که این تخفیف ها میتوانند کسب و کار کارواش ها را در روزهای خلوت رونق بخشد. - اگر در کاواش خود از تغییراتی ایجاد کرده اید یا از تکنولوژی خاصی استفاده میکنید میتوانید با ارسال پیامک مشتریان خود را آگاه نمایید. - میتوانید با ارسال پیامک مشتریان خود را از وضعیت آب و هوایی آگاه سازید تا آنها بدانند که بعد از روز بارانی به کارواش شما بیایند.

نمونه پیامک هایی که کارواش ها میتوانند برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کرده تا کارواش خود را به یکی از کارواش های معروف شهر تبدیل کنند :

  • ۲۰% تخفیف جهت شستشوی کامل اتومبیل شما
  • تخفیف ویژه : فقط امروز به کارواش ما مراجعه کنید و از تخفیف 15 % ما استفاده کنید.
  • 30% تخفیف برای 50 نفر اولی که به کارواش ما مراجعه کنند.
  • مشتری گرامی , امروز بارندگی تمام شده و از فردا هوا آفتابی است . این بهترین فرصت است که به کارواش ما بیایید.
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.