وب سرویس پیامک برتر

این سرویس به شما اجازه می‌دهد وب‌سایت یا نرم‌افزار خود را با استفاده از چند خط کدنویسی به سامانۀ پیامک ‌برتر متصل کرده و اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌های خود از این طریق نمایید.

اتصال نرم افزار های مختلف به وب سرویس پیامک کار بسیار ساده است و با چند خط برنامه نویسی انجام می شود ، ما نمونه کد هایی را به زبان های مختلف آماده کردیم تا برنامه نویسان محترم بتوانند به سادگی این کار را انجام دهند.

سامانه پیامک برتر دارای وب سرویس کامل به زبان های PHP و #C است که تمام دسترسی های لازم از جمله ارسال و دریافت پیام، گرفتن وضعیت دلیوری پیام های ارسال شده، گرفتن اعتبار و .... را دارد.


شما میتوانید نمونه کد ها و مستندات مربوط به وب سرویس را از لینک های زیر دانلود کنید :

 خدمات وبسرویس ورژن 3
  در این وبسرویس شما امکان ارسال پیامک به صورت گروهی ، نظیر به نظیر و همچنین گرفتن وضعیت دلیوری پیامک ها هستید ، متد گرفتن اعتبار هم که در همه ی سرویس ها مشترک است​
C# Sample : SmsCSharpsamplecode.rarPHP Sample : phpSample.zip
دانلود راهنمای وبسرویس http://g.cdn-cms.com/site/smsbartarcom/files /1468483061O9qKE.pd 
خدمات وبسرویس  
با استفاده از این وب سرویس میتوانید درخواست های ارسال انواع پیام (وب پوش، معمولی، پیام فوری) را به صورت خودکار برای سیستم ارسال کنید. جزئیات فنی در لینک های زیر موجود می باشند. 
PHP Sample : php-sms-soap-example.rar
  خدمات وبسرویس ساده
این وبسرویس نوع ساده تری از وب سرویس اصلی میباشد که برای راحتی کار برنامه نویسان عزیز نوشته شده است 
PHP Sample : php-soap-sample.zip
  v2-fixed connect with .NET-
وب سرویس ورژن 2 قابلیت های اضافه شده :
توانایی اتصال از طریق .net 
دریافت پیام ها به صورت آرایه نظیر به نظیر
اعلام وضعیت پیام ها 
.NET Sample : .NET Sample

 

 

پنل وبسرویس - خدمات وبسرویس - دانلود راهنمای وبسرویس

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.