مزایا و کاربردهای سامانه پیامک در صنعت توریسم و گردشگری
یکشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
1098 بازدید

مزایا و کاربردهای سامانه پیامک در صنعت توریسم و گردشگری

صنعت گردشگری و هتل ها بدون داشتن بازاریابی پیامکی بسیاری از مشتریان خود را از دست خواهند داد. سامانه پیام کوتاه این امکان را به آژانس ها میدهد که خدمات خود را از قبیل ( اطلاعات پرواز, اطلاعات رزرو هتل, قیمت تورها و...) به اطلاع مشتریان خود برسانند و اعتماد آن ها را جلب کنند. و دیگر لازم نخواد بود که شخصی در آژانس یا هتل با برقراری تماس تلفنی مسافر خود را از این اطلاعات آگاه سازد. در این مقاله پیامک هایی که آژانس های مسافرتی و موسسات گردشگری با استفاده از سامانه پیامک میتوانند ارسال کنند ذکر شده است.

اطلاعات سفر

آژانس های مسافرتی میتوانند با ارسال پیامک به مسافران خود آنها را از اطلاعات سفر مطلع کنند . اطلاعاتی از قبیل ساعت پرواز، فرودگاه مبدا و مقصد، محل اقامت در مقصد، میزان بار مجاز، برنامه ی سفر و …

جدیدترین قیمت ها و تخفیفات

یک موسسه گردشگری با ارسال پیامک میتواند برنامه تورهای خود , تخفیفات به مناسبت های مختلف , تورهای لحظه آخری و... را به مشتریان خود اعلام کند. طبیعتا مشتریانی هستند که دائم در سفر هستند و ارسال مرتب قیمت های روز تورها برای آنها سودمند خواهد بود.

امکان رزرو بلیت

یک موسسه گردشگری با داشتن پنل پیامک و یک خط اختصاصی میتواند به مشتریان اعلام کند که با ارسال نام خود و نام مقصد , بلیت های خود را رزرو کنند.

ردیابی وسایل گمشده

در صورت گم شدن وسایل مسافران درفرودگاه یا هتل , موسسه گردشگری میتواند با هماهنگ کردن با مسئولین این مکان ها از پیدا شدن وسایل گم شده گزارش بگیرند و از طریق پیامک مسافرانش را از روند کار مطلع سازند.

کمپین تبلیغاتی

موسسه گردشگری میتواند به کمک سامانه پیامکی خود در زمان های و مناسبت های خاص به صورت انبوه برای منطقه موردنظر خود پیامک تبلیغاتی ارسال کند و از این طریق مشتریان بیشتری را جذب کند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.