مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه برای انواع کسب و کارها
چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۶
0 نظر
1128 بازدید

مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه برای انواع کسب و کارها

صرفه جویی در وقت و هزینه در دنیای امروز حرف اول را میزند، به ویژه برای تجارت های نوپا و کوچک که بازده اولیه کار بسیار مهم می باشد، استفاده از سامانه پیام کوتاه فرصت های بسیاری را برای تجارت های مختلف به وجود آورده است. بازاریابی پیامکی اگر به درستی انجام شود میتواند مشتریان زیادی برای شما فراهم کند و نیز مشتریان قدیمی را به خرید و همکاری مجدد با شما ترغیب کند. در این مقاله میتوانید با برخی از فواید و مزایای استفاده از سامانه پیام کوتاه برای کسب و کارتان آشنا شوید.

ارتباط بهتر با مشتریان

با استفاده از بازاریابی پیامکی شما این امکان را دارید که مشتریان خود را از خدمات و محصولات جدید خود آگاه نمایید. این کار نشان دهنده توجه شما به مشتریانتان خواهد بود.

افزایش آگاهی از برند

آگاهی از برند به معنای آشنایی مصرف کننده با موجودیت و میزان در دسترس بودن محصول است. یعنی مشتری تا چ میزان یک محصول خاص را به یک برند ربط میدهد. داشتن یک برند (نام تجاری) به تنهایی کافی نبوده با استفاده از سامانه پیام کوتاه میتوانید برند خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید و بتوانید برای جذب مشتریان جدید و نگه‌داشتن آنها فعالیت نمایید.

افزایش تعامل با مشتریان

اگر حس کنید مشتریانتان دیگر علاقه ای به محصولات شما ندارند و یا به سمت رقبایتان کشیده شده اند میتوانید به کمک سامانه پیامکی خود با اعلام یک پیشنهاد خوب آنها را به سمت خود بکشانید. این کار حضور شما را به مشتریان اعلام میکند که هنوز هم در حال فعالیت هستید. از جمله فعالیت هایی که میتواید انجام دهید ارسال پیامی در مورد تخفیف کالایتان, مسابقه , پیام های تبریک و مناسبتی, هدیه و ... می باشد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.