ماژول ارسال پیامک فریر Virtual freer 

Virtual Freer يک نرم افزار رايگان و متن باز است به اين معني که شما مي‌توانيد آن را به رايگان دريافت کنيد از این سیستم اغلب برای خرید کارت شارژ و گیفت استفاده میشود که در آن نیاز به پلاگین و افزونه ارسال پیامک کاملا احساس میشود.

معرفی افزونه پیامک فریر | Virtual Freer

Virtual Freer يک نرم افزار رايگان و متن باز است به اين معني که شما مي‌توانيد آن را به رايگان دريافت کنيد و آن را هر طور که دوست داريد تغيير دهيد اما ما حقوقي هم براي خود در نظر گرفته‌ايم? اين نرم افزار تحت ليسانس GPL 3.0 منتشر مي‌شود و شما بايد براي استفاده از اين نرم افزار اين قوانين را قبول داشته باشيد و به آن عمل کنيد.‌

امکانات پلاگین پیامک فریر

ارسال پیام به مشتریان بعد از خرید محصول

راهنمای نصبت افزونه پیامکی

مرحله اول نصب
از منوی افزونه ها وارد صفحه افزونه ها شده و افزونه پیامک برتر را فعال نمایید 
 
مرحله دوم تنظیمات
از منوی افزونه ها وارد صفحه افزونه ها شده و وارد صفحه تنظمیات افزونه پیامک برتر  بشوید و لینک  شناسایی (API_KEY) و شماره ارسال کننده را وارد نمایید و تغییرات را ذخیره نمایید .
 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.