برای مشتریان خود چه پیامکی ارسال کنیم؟
دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶
0 نظر
1162 بازدید

برای مشتریان خود چه پیامکی ارسال کنیم؟

بهترین شیوه این است که قبل از ارسال پیامک، صراحتا از مشتریان خود اجازه بگیرید. با این کار شما پیامک را برای افراد خاصی که این نوع بازاریابی را می‌پسندند می‌فرستید و مزاحمتی برای سایرین ایجاد نخواهید کرد. قاعده‌ی کلی در بازاریابی پیامکی این است که:‌ زود‌به‌زود پیامک نفرستید، درباره‌ی زمان‌بندی و انتخاب مکان مشتریان در هنگام دریافت پیام دقت کنید، از ارسال پیامک‌های طولانی خودداری کنید و سعی کنید پیام‌هایتان مرتبط باشد. در این مقاله خواهید دانست برای مشتریان خود چه پیامکی را باید ارسال کنید.

ارسال پیشنهادات هیجان انگیز همراه با تاریخ انقضا

اگر شما پیشنهاد فوق العاده ای برای مشتریان خود داشته باشید ولی مهلتی برای آن تعیین نکنید , شاید این پیشنهاد مورد استفاده مشتری شما باشد ولی لزومی هم در انجام آن نمیبیند. با اضافه کردن مهلت زمانی و تاریخ انقضا به پیشنهاد خود حس فوری بودن را به مشتری القا میکنید و نتیجه سریع تری میگیرید.

ارزشمند بودن محتوای پیامک ها

سعی کنید پیام‏‌های‌تان مرتبط باشد و برای مخاطبان پیامکی خود ارزش‌آفرینی داشته باشید. پیامک نباید تنها برای تبلیغات باشد، در واقع قانون شماره یک این است که شما باید یک ارزش واقعی برای مشتریان‌تان در نظر بگیرید تا انگیزه‌ای برای دیدن پیامک‌های‌تان داشته باشند. مثلا زمانی که تخفیف یا حراجی بزرگی دارید یا میزبان مراسم خاصی هستید اول مشتریان خود را در الویت قرار دهید و پیامی که ارسال میکنید باید همانند پیامی باشد که شخص از طرف یک دوست دریافت میکند. همین امر باعث میشود که شما را به بقیه افراد معرفی کند و مشتریان شما بیشتر شوند.

اطلاع رسانی اخبار مهم

اخبار و تغییرات مهم کسب و کار خود را از جمله تعمیرات, تعطیلی, تخفیف و ... بهتر است که مشتریان خود را از این موضوع مطلع سازید. این کار باعث اعتمادسازی در بین مشتریان می شود.

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.