ارسال بلک لیست

 

با خط خدماتی، پیامک شما به دست همه می رسد

می توان با این روش مطمئن شد که تمام پیامک های شما (تبلیغاتی و یا خدماتی ) ۱۰۰٪ به مخاطبانتان میرسد

 

ارسال پیامک به شماره بلک لیست

اولین سوالی که ممکنه برای شما پیش بیاد اینه که شماره های بلک لیست مخابرات ، لیست سیاه ، شماره های مسدود چیه؟

این شماره ها مربوط به  کسانی هستند  که به دلایل مختلف ممکنه  دریافت پیامک تبلغاتی خودشون رو مسدود کرده باشند . که تعداد این افراد روز به روز در حال افزایش است. ما برای این موضوع راه حلی پیدا کردیم که بتوانید پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را به دست مشترکان  برسونید.

 

پیامک برتر

ارسال بلک لیست

 از مسیر ویژه ای را به صورت اشتراکی در اختیار کاربران خود قرار میدهد که قادر خواهند بود به شماره های مشتریان و مخاطبین خود که جزو شماره های بلک لیست  هستند ارسال پیامک نمایند. توجه نمایید این شماره بصورت اشتراکی بوده است و دریافت پیامک ندارد.

 

 

 

ارسال بلک لیست ویژه

  ٫ برای کاربرانی می باشد که امکان خدماتی کردن شماره اختصاصی را ندارند  و یا اینکه شماره اختصاصی ندارند در این سرویس به کاربر مورد نظر امکان ارسال از این مسیر ویژه  داده می شود که قادر به ارسال به شماره های دارای بلک لیست هستند می باشد.

 

 

 ارسال بلک لیست ویژه , فقط و فقط به شماره مخاطبین شخص کاربر می باشد و اجازه و امکان ارسال پیامک  به شماره های  عمومی  ٫ کشوری ٫ منطقه ای ٫کدپستی و مشاغل  در صورتی که متن از لحاظ قانونی مشکلی نداشته باشد را دارد .

 

در صورتی که هنوز کاربر پنل پیامک برتر نیستید می توانید همین الان اقدام کرده  و از این پس تمام پیامک های شما 100% به مخاطبانتان میرسد.

 

می‌توانید قبل از پرداخت وجه، سامانه را کاملاً تست کرده و از خریدتان مطمئن شوید.

پس از ثبت نام، پنل شما بلافاصله ایجاد شده و اطلاعات ورود (نام کاربری و رمز عبور) از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می‌گردد.           

                                              نام کاربری : demo

                                           رمز عبور : demo

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.