ارتباط با کارمندان و پرسنل از طریق SMS
چهارشنبه ۲۰ دى ۱۳۹۶
0 نظر
1464 بازدید

ارتباط با کارمندان و پرسنل از طریق SMS

علاوه بر اینکه پیام کوتاه بهترین راه برای ارتباط با مشتریان می باشد از قویترین روش ها برای ارتباط با کارمندان و پرسنل خود نیز میباشد.

موارد استفاده از پیام کوتاه در ارتباطات پرسنلی دسترسی به SMS در هر زمان و مکانی :

برای افرادی که یا در شرکت حضور ندارند یا در جلسه هستند و حتی برای اطلاع رسانی در روزهای تعطیل , SMS بهترین روش ارتباطی میباشد.

کم هزینه بودن روش ارسال SMS نسبت به سایر روش های ارتباطی:

مثلا به جای چاپ روزنامه داخلی سازمان میتوان لینک آن اخبار و اطلاعیه ها را بر روی وب از طریق پیام کوتاه برای پرسنل شرکت ارسال کرد که روشی کم هزینه تر و موثرتر میباشد.

سرعت بالای ارسال SMS انبوه :

به طورمیانگین هر پیامک در عرض زمان 3 دقیقه باز و خوانده میشود پس به خاطر سرعت بالای ارسال و بازخورد آن بهترین روش برای ارتباط با پرسنل میباشد.

اطلاع رسانی های مناسبتی از طریق ارسال SMS :

به عنوان مثال برای اطلاع رسانی زمان آموزش کارمندان یا جلسات مهم و تبریک و تسلیت مناسبت های مختلف و دیگر رویدادها از SMS میشود استفاده کرد و نیز ارسال ها را زمانبندی نمود.

بالابردن راندمان کاری پرسنل خاص :

بعضی پرسنل مثلا مدیریت هر بخش به دلیل حجم کاری بالا امکان پاسخگویی به تلفن را ندارند و از طریق ارسال SMS به آنها , میتوانند در جریان همه امور و اطلاعیه ها قرار گیرند.

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 

راه ارتباطی

 

[title]

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، برحسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.